40-60 zł/h brutto

Dam pracę w Norwegii na budowie dla płytkarza bez języka Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2015 02:55

Firma budowlana z Drammen szuka 2 płytkarzy do pracy w Norwegii przy remontach i wykończeniach. Ogłoszenie w budownictwie dla kafelkarza bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Drammen, Oslo
Wynagrodzenie: 40-60 zł/h brutto
Liczba pracowników: 2

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika jest układanie płytek oraz wszystkimi dodatkowymi pracami z tym związanymi (wylewki, fugowanie, szpachlowanie).

Wymagania:
– wymagamy posiadania przynajmniej 2 letniego doświadczenia przy kładzeniu płytek
– samodzielne wykonywanie zadań
– dobre zdrowie
– osoba bez alergii
– pozytywne nastawienie do życia
– dokładność, elastyczność
– posiadanie działalności gospodarczej bądź możliwość jej założenia
– umiejętność porozumiewania się w języku norweskim bądź angielskim będzie mile widziane

Oferujemy:
– 2 wolne stanowiska
– dużą ilość przepracowanych godzin
– wsparcie na miejscu
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– ciągłość zleceń

Aplikacja:
W celu aplikacji prosimy o przejście na stronę: http://www.infopraca.pl/praca/plytkarz/oslo-drammen-norwegia/11419552

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-na-budowie-plytkarz-przy-wykonczeniach-bez-znajomosci-jezyka-drammen/

ID ogłoszenia: 514551c6d13dc27b

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii na budowie dla płytkarza bez języka Drammen”

  1. Witam podejmę prace jako pomocnik płytkarza,tel+48536384702