do ustalenia

Dam pracę w Norwegii na budowie dla płytkarza od zaraz bez języka

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 marca 2015 18:53

Aktualnie firma budowlana szuka glazurników-płytkarzy do ręcznych robót przy wykończeniach. Ogłoszenie pracy w Norwegii aktualne od zaraz bez znajomości języka norweskiego wymagany natomiast język angielski.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Do zadań pracownika należy kładzenie płytek w domach, mieszkaniach czasami w centrach handlowych. Osoba zatrudniona jest na tyle samodzielna, że sama przygotowuje sobie podłoże oraz wykonuje wszystkie niezbędne prace wykończeniowe.

Wymagania:
– doświadczenie w kładzeniu płytek
– znajomość najnowszych technik budowlanych
– ciągłość doskonalenia się
– minimum 5 letnie doświadczenie na danym stanowisku
– referencje od poprzednich pracodawców będą mile widziane
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– osoba odpowiedzialna, zaangażowana w swoją pracę
– samodzielność, punktualność
– pan złota rączka

Oferujemy:
– podpisanie kontraktu
– jasne warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– wyjazd do pracy od zaraz
– praca bez języka norweskiego

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie na maila: info@novabygg.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-budownictwo-dam-prace-w-norwegii-jako-plytkarz-przy-wykonczeniach/

ID ogłoszenia: 50354fe17827280f

6 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii na budowie dla płytkarza od zaraz bez języka”

  1. Marcin735 na 10 marca 2015 @ 20:40

    Witam , jestem zainteresowany propozycją pracy , jestem technikiem budowlanym i mam za sobą wieloletnią praktykę jeśli chodzi o kładzenie płytek podłogowych zarówno jak i naściennych. proszę pilnie o kontakt

  2. Witam 🙂 Jestem zainteresowany ofertą, mam długoletnie doświadczenie jako kafelkarz i wykończeniowiec, również w Norwegii
    Do pracy będę gotowy w ciągu tygodnia.
    Proszę o kontakt tel.503 725 260 lub e-mail
    pozdrawiam 🙂

  3. Sławek Gdansk na 17 marca 2015 @ 11:23

    Jestem zainteresowany ofertą, mam doświadczenie jako kafelkarz i wykończeniowiec, ostatnie 2 lata pracowałem w Norwegii na statkach przy wykończeniach oraz jako elektromonter, posiadam Norweski ID .

    Proszę o kontakt tel.514 663 245 lub e-mail

  4. Witam.
    Doświadczenie w kładzeniu glazury mam duże,w Niemczech oraz w Polsce z moim Teściem tworzymy zgrany zespół.Biały montaż drobna hydraulika elektryka ścianki kartonowo gipsowe itp. Jesteśmy chętni od zaraz. Tel. 602455227. Pozdrawiam.

  5. ADAM WASIOŁEK na 21 marca 2015 @ 16:31

    witam, jestem zainteresowany tą ofertą posiadam duże dosiwiadczenie oraz papier mistrzowski pozdrawiam adam

  6. mam wieloletnie doswiadczenie w wielu pracach dudowlano- remontowych dzialam na rynku wloskim od 20 lat znam wiele technik malarstwa dekoracyjnego jak i kladzenia plytek,podlog ,mozaiki i wiele innych wykonczen nie pytam co jest do roboty bo nie straszne dla mnie nic co jest zwiazane z budowa czy remontem ,luki ,kolumny plyty dekoracyjne ,gotowosc pracy od zaraz .nie pije jestem osoba sumienna i odpowiedzialna .Pozdrawiam Piotr