195-205 NOK/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii na budowie bez języka kafelkarz-glazurnik Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 września 2018 18:15

Poszukiwani kandydaci do pracy w Norwegii od zaraz. Zatrudnienie na budowie w Bergen bez znajomości języka dla kafelkarza-glazurnika przy remontach i wykończeniach. Oferujemy atrakcyjne warunki i wszystkie niezbędne narzędzia.

Stanowisko: kafelkarz.

Lokalizacja: Bergen.

Stawka godzinowa: 195-205 NOK w zależności znajomości języka i doświadczenia.

Obowiązki na stanowisku:

  • wykładanie kafelkami podłóg;
  • fugowanie;
  • kładzenie glazury na ściany;
  • układanie płytek w basenach;
  • przygotowanie podłoża pod kafelki.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe – co najmniej 3 lata;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • precyzja i fachowość;
  • przyjazne nastawienie;
  • brak nałogu alkoholowego;
  • dokładność;
  • mile widziany język norweski lub angielski;
  • odpowiedzialne podejście do pracy.

Oferujemy:

  • odzież roboczą i potrzebne narzędzia;
  • wysoką stawkę godzinową;
  • dodatek urlopowy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • pomoc we wszelkich formalnościach;
  • zakwaterowanie w oddzielnych pokojach;
  • pełny etat;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • odbiór z lotniska.

Aplikacje:
Bardzo prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

Odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje, które będą spełniały oczekiwania.

ID ogłoszenia: 3215ba4f07f6e9e2