do ustalenia

Dam pracę w Norwegii na budowie przy malowaniu bez języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 grudnia 2015 21:49

Firma budowlana ze Stavanger poszukuje malarza do pracy w Norwegii. Ogłoszenie w budownictwie przy malowaniu ścian i sufitów bez znajomości języka norweskiego. Zatrudniamy jedynie doświadczonych kandydatów.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger, Oslo, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– natryskowe malowanie ścian i  sufitów
– przygotowywanie powierzchni do malowania
– zabezpieczenie podłóg przed pobrudzeniem
– itp.

Wymagania:
– należy posiadać 5 letnie doświadczenie przy malowaniu
– dobre zdrowie
– fachowe podejście do zadań
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– dobra organizacja
– należy znać język angielski bądź norweski na poziomie komunikatywnym
– wcześniejsze zatrudnienie w krajach Skandynawskich będzie atutem
– doświadczenie przy malowaniu natryskowym

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę na umowie norweskiej
– pracownikom zapewniamy niezbędne ubezpieczenie
– możliwość odprowadzania składek
– wsparcie polskojęzycznego opiekuna
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty administracyjno-prawne
– przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia w formie CV przyjmujemy pod adresem mailowym: agb@cwork.no bądź syb@cwork.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-w-norwegii-na-budowie-dla-malarza-stavanger/

ID ogłoszenia: 615671c73fd634e

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii na budowie przy malowaniu bez języka Stavanger”

  1. Sylwester S na 17 grudnia 2015 @ 15:08

    Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą mam 22 lata w Polsce przy wykończeniach robię już 3 lata. W Norwegii pracowałem dorywczo przy malowaniu i konserwacji elewacji zewnętrznej . Proszę o kontakt 535042167

  2. Witam serdecznie. Podejme sie tego wyzwania jakim jest praca malarza. Mam 40 lat i doswiadczenie na wielu stanowiskach pracy. Jako malarz też się sprawdzę. Nie mam aż 5 letniego doswiadczenia ale malować umiem i lubię. W przeszłości ukonczylem lakiernictwo samochodowe ale branża mnie nie wciągnęła. Malarz w Norwegii brzmi ciekawiej i zapewne poplatniej. Pozdrawiam i czekam na info.