171 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii na budowie przy malowaniu, szpachlowaniu Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 lutego 2015 04:42

Firma budowlana szuka aktualnie malarzy do pracy w Norwegii przy wykończeniach. Ogłoszenie z Bergen dla 14 budowlańców przy malowaniu i szpachlowaniu ścian wewnętrznych oraz fasadowych.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 171 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Ilość miejsc: 14

Zadania:
– przygotowanie podłoża
– wyrównanie ścian
– zabezpieczenie podłogi przed zniszczeniem
– szpachlowanie przy pomocy urządzenia maszynowego
– malowanie ścian według zaleceń klienta

Wymagania:
– komunikatywna znajomość angielskiego bądź norweskiego
– od kandydatów wymagamy 3 letniego doświadczenia w danych pracach
– przyjazd samochodem będzie mile widziany
– możliwość wyjechania za pracą do Norwegii od zaraz
– złota rączka
– dbanie o szczegóły
– staranne wykończenia

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pomagamy w organizacji wyjazdu do Norwegii
– praca na norweskich zasadach
– możliwość odprowadzania składek
– zapewniamy ubezpieczenie
– świadczenia socjalne
– zatrudnienie w sprawdzonej firmie

Aplikacja:
W celu odbycia rekrutacji należy przesłać CV wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje na adres mailowy: rekrutacja@es-perfekt.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-dla-budowlancow-malarz-od-lutego-2015-w-bergen-jezyk-angielski/

ID ogłoszenia: 26054daa4ce02144

7 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii na budowie przy malowaniu, szpachlowaniu Bergen”

  1. Witam!
    Mam na imię Wojtek. Mam 37 lat. Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy. W budownictwie i wykończeniach pracuję około 10 lat. Jestem silny, ambitny i dokładny. Bardzo proszę o odpowiedź na moje zgłoszenie.
    Mój email: wojtek1368@gmail.com

  2. Witam spełniam oczekiwania pracodawcy jestem zainteresowany i oczekuje kontaktu pod tel.513707933

  3. Jestem zainteresowany 609642373

  4. jestem zainteresowany i zdeterminowany do pracy za granicą mój numer 665033395

  5. Kamillo1983 na 16 lutego 2015 @ 08:42

    witam
    jestem zainteresowany pana propozycja pracy prosze o kontakt +31 685 098 938

  6. Witam,mam wieloletnie doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych a zwłaszcza wykończeniowych,lubię to robić i jestem solidny,pracowałem już za granicą również w Norwegii,spełniam wszystkie oczekiwania i jestem gotowy na wyjazd od zaraz.Mój tel.788900340.

  7. Witam jestem zaineresowany oferta pracy . Jestem w Bergen na miejscu i poszukuje pracy prosze o kontakt +4796958554