171 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii na budowie przy montażu regipsów Bergen bez języka

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 grudnia 2014 02:54

Firma budowlana szuka montera do pracy w Norwegii przy montowaniu płyt kartonowo-gipsowych. Zatrudnienie w Bergen dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 171 NOK/h brutto

Zadania:
Zatrudniony będzie odpowiedzialny za prace wykończeniowe w tym montowanie płyt kartonowo-gipsowych.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– doświadczenie budowlane minimum 4 lata
– posiadanie wykształcenia kierunkowego będzie sprzyjało podczas rekrutacji
– szybkość, dokładność, sprawność
– dobre zdrowie
– sprawne dłonie
– chęć podjęcia pracy za granicą

Oferujemy:
– pracodawca zapewnia zakwaterowanie dodatkowo płatne
– oferujemy możliwość wyrobienia nadgodzin
– szkolenie wdrażające
– dobre wynagrodzenie
– zatrudnienie na norweskich zasadach
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie CV w języku angielskim na maila: norwegia@koncepcja.eu w tytule wpisując: Monter K-G Norwegia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-przy-wykonczeniach-monter-regipsow-na-budowie-bergen/

ID ogłoszenia: 8195496222427024

7 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii na budowie przy montażu regipsów Bergen bez języka”

  1. wykoczenia na 30 grudnia 2014 @ 14:09

    Witam pracujeprzyregipsach już ponad 15 lat pracowalem w Dani Niemczech Belgi ale nieznam jezyka czy jest mozliwosc pracy bez języka

  2. W branzy od 20 lat ,mam ten temat w jednym paluszku .pracowalem w kilku krajach europy ,ukladam tez plytki i j.angielski slabo ale cos zostalo po 5 latach nauki .gotowy na wyjazd .

  3. W brany od 20 lat ,wszystko w jednym paluszku Pracowalem w kilku krajach europy Angielski troche znam Ukladam fachowo tez wszelkie plyteczki

  4. Kamillo1983 na 7 lutego 2015 @ 19:57

    Witam jestem zainteresowany pana oferta prosze o lkontakt +31 685098938

  5. szukam pracy jako monter k/g i innych prac jak układanie płytek,malowanie szpachlowanie
    układanie paneli hydrauliki i elektryki mam 15 lat doswiadczenia we wszelkich pracach szukam ucziwego pracodawcy

  6. szukam pracy jako monter k/g i innych prac jak układanie płytek,malowanie szpachlowanie
    układanie paneli hydrauliki i elektryki mam 15 lat doswiadczenia we wszelkich pracach szukam ucziwego pracodawcy tel.729331932 polska

  7. Kamillo1983 na 16 lutego 2015 @ 10:48

    Witam
    Jestem bardzo zainteresowany Panstwa oferta pracy.Posiadam prawo jazdy kat C . Jestem gotowy do przyjechania w kazdej chwili wlasnym autem . Bardzo prosze o kontakt
    +31 685 098 938