do ustalenia

Dam pracę w Norwegii na budowie przy regipsach od zaraz bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 listopada 2015 03:36

Firma budowlana z Bergen szuka osób przy montowaniu ścianek działowych. Praca w Norwegii bez znajomości języka norweskiego w budownictwie przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– w głównej mierze pracownik montuje ścianki działowe i sufity podwieszane
– w razie konieczności należy zamontować listwy oraz drzwi i okna
– przygotowanie podłoża
– prowadzenie prac wykończeniowych

Wymagania:
– oferta dla osób z 3 miesięcznym doświadczeniem
– należy ukazać referencje od poprzednich pracodawców
– pracownicy posiadający portfolio będą mile widziani
– wcześniejsze zatrudnienie w krajach skandynawskich jest pożądane
– dokładność, sumienność, rzetelność, zaradność
– dobra ogólna sprawność fizyczna
– umiejętność odczytywania rysunków technicznych
– angielski na dobrym poziomie

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– pomoc polskojęzycznego koordynatora
– świadczenia socjalne do wykorzystania
– możliwość odprowadzania składek
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– pomoc podczas szukania miejsca zamieszkania
– satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:

Poprzez stronę: http://cwork.pl/nasze-zawody/monter-scianek-systemowych/

Źródło:

ID ogłoszenia: 460563d5598645ff

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii na budowie przy regipsach od zaraz bez języka Bergen”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy .

  2. scianki szpachlowanie na 22 stycznia 2016 @ 13:11

    witam mam na imie robert mam 35 lat jestem wykfalifikowanym szpachlarzem potrafie rowniez postawic scianki dzialowe roznego rodzaju znam sie na planach budowlanych przez ostatnie 6 lat pracowalem w polsce w centrach handlowych przy montazu roznego typu konstrukcji z plyt regipsowych jestem osoba calkowicie nie pijaca alkoholu prosze o kontakt jestem gotowy na wyjazd od zaraz pozdrawiam