164 NOK za godz. brutto

Dam pracę w Norwegii na magazynie od zaraz komisjoner bez języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 stycznia 2015 04:37

Magazyn z Fredrikstad szuka 2 osób bez znajomości języka norweskiego przy zbieraniu zamówień. Praca w Norwegii  na magazynie przy pakowaniu przesyłek, komisjonowaniu artykułów.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: 164 NOK za godz. brutto
Start: od zaraz
Ilość osób: 2

Zadania:
Praca odbywa się na magazynie z różnego rodzaju sprzętem. Do zadań pracownika należy:
– wyszukiwanie towarów na półkach magazynowych
– kompletowanie zamówień
– pakowanie oraz kodowanie paczek
– przygotowywanie do dalszej wysyłki
– wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:
– możliwość szybkiego wyjazdu
– chęć do podjęcia pracy również na zmiany nocne
– od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie w mowie i piśmie
– 2 letnie doświadczenie w pracach magazynowych
– gotowość do pozostania w Norwegi do minimum czerwca
– przyjmujemy jedynie kandydatów posiadających dokument zaświadczający o niekaralności

Oferujemy:
– miejsce zamieszkania
– podpisanie umowy bezpośrednio z norweskim pracodawcą
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– bonusy pieniężne za nadgodziny i nocne zmiany
– zapewnimy pracę dobrej firmie

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=47588523 (używając przycisku Sok Her)

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/komisjoner-praca-w-norwegii-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-fredrikstad-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 77654ade4c8b4910

7 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii na magazynie od zaraz komisjoner bez języka Fredrikstad”

  1. jestem zainteresowany wasząofertą

  2. jestem zainteresowany wasząofertą muj nr.791-647-158

  3. prosze o kontakt, strona nie działa . pozdrawiam

  4. Witam serdecznie z tej strony Grzegorz. Jestem zainteresowany z dwoma kolegami pracą w Norwegi na Magazynie posiadamy doświadczenie pracy na magazynie w dwu letnim stażem pracy. Atutem naszym jest prawojazdy kat.B oraz uprawnieniami na wózki widłowe. Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz.

    Serdecznie pozdrawiam.
    Grzegorz

  5. Marcin i Marysia na 15 stycznia 2015 @ 00:51

    biegle władamy językiem angielskim w mowie i piśmie, obsługujemy komputery i inne urządzenia elektroniczne. Aktualnie przebywamy w okolicy Oslo i możemy podjąć pracę od zaraz. Prosimy o kontakt.

  6. Jestem młody, energiczny i gotowy podjąć tą prace od zaraz. dardzo dobrze znam język angielski. Posiadam również UPRAWNIENIA na obsługę wózków widłowych, obsługę magazynu oraz kasy fiskalnej.
    proszę o kontakt mailowy: tomasz.gacioch@gmail.com lub tel. 516684724

    Pozdrawiam

  7. Pracowałem 4 lata jako komisjoner a rok jako sztapler jezeli nadal sa potrzebni ludzie do pracy to jestem zainteresowany 516-676-988