167 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie z kosmetykami bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 września 2015 00:34

Hurtownia kosmetyków z Oslo szuka magazynierów bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii od zaraz na magazynie przy pakowaniu produktów. Na miejscu zapewniamy miejsce noclegowe.

Stanowisko: pracownik magazynu
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 167 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 4
Numer referencyjny: lagermedarbeider 14/2015

Zadania:
– przepakowywanie perfum
– przyjmowanie dostaw
– pakowanie produktów w nowe opakowania
– etykietowanie
– prowadzenie prac porządkowych na stanowisku

Wymagania:
– zaplanowanie wyjazdu na zaraz
– dobre zdrowie
– pozostanie w Norwegii na około 2 miesiące
– sprawne dłonie
– ogólne dobre zdrowie fizyczne i psychiczne
– umiejętność posługiwania się językiem angielskim
– osoby z językiem norweskim są mile widziane
– przyjazd samochodem będzie atutem
– posiadanie doświadczenia, referencji będzie sprzyjało podczas procesu rekrutacyjnego
– osobiste stawienie się w Szczecinie w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– podpisanie umowy z agencją zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– miejsce do zamieszkania – czynsz opłacany przez pracownika w wysokości 4000 NOK/mc
– po 7 dniach wypłacamy zaliczki
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty aplikacyjne
– tłumaczenie dokumentów w cenie około 300 NOK (potrącone z wynagrodzenia)

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: Lagerarbeid@fastservice.com z tematem: lagermedarbeider 14/2015

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-magazynie-z-kosmetykami-bez-jezyka-oslo-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 84355ff28ec7606a

3 komentarze na “Dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie z kosmetykami bez języka Oslo”

  1. wraz z kolezanka jestesmy zainteresowane praca w Norwegii. Uczymy sie szybko ambitne z duza motywacja . Jezeli sa panstwo zainteresowni prosimy o kontakt tel. (00306972036350) e-mail lub przez skype (grazynaparos) .Dziekujemy

  2. Witam wraz małżonką jestem zainteresowany ofertą pracy na stanowisku magazyniera,posiadamy doświadczenie na podobnym stanowisku.Jeśli są państwo zainteresowani proszę o kontakt tel.660-119-212

  3. Jestem zainteresowany z kolega mamy po 21 i 22 lata bez nałogów lubiący pracować