do ustalenia

Dam pracę w Norwegii na magazynie pakowanie części bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 września 2015 02:45

Oferta pracy w Norwegii na magazynie przy zbieraniu zamówień i pakowaniu części samochodowych. Ogłoszenie z Bergen dla magazynierów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: lagermedarbeider 18/2015

Zadania:
– zadania wykonywane są na magazynie gdzie przechowywane są części samochodowe
– pracownik zbiera zamówienia i przygotowuje paczki do wysyłki
– porządkowanie magazynu
– załadunek zapakowanych zamówień
– rozładunek nowych dostaw
– rozmieszczanie produktów zgodnie z zasadami magazynowymi

Wymagania:
– doświadczenie będzie mile widziane
– zmotywowanie do ciężkiej pracy
– wyjazd za granicę od zaraz
– umiejętność zarządzania czasem
– sprawne dłonie
– samodzielne wykonywanie zadań
– dla osób bez nałogów
– wytrzymałość fizyczna
– przyjazd do Szczecina i podpisanie umowy

Oferujemy:
– zatrudnienie w renomowanej firmie o gruntownej pozycji na rynku
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wsparcie w pierwszych dniach
– w razie potrzeby możemy zorganizować miejsce do zamieszkania
– w pierwszych dniach zapewniamy szkolenia
– brak ukrytych kosztów podczas aplikacji
– tłumaczenie dokumentów w cenie około 300 NOK potrącone z wynagrodzenia

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV na maila:

Lagerarbeid@fastservice.com z tematem: lagermedarbeider 18/2015

Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bergen-dam-prace-w-norwegii-na-magazynie-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 150560b12eb10b0e