do ustalenia

Dam pracę w Norwegii na magazynie przy zbieraniu zamówień Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 października 2014 03:52

Magazyn z Trondheim szuka od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień. Oferta dla Polaków przy załadunku i rozładunku towarów oraz innych pracach magazynowych.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Trondheim
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zbieranie zamówień klientów
– wyszukiwanie produktów na magazynie
– pakowanie produktów
– przygotowywanie paczek do dalszej wysyłki
– zajmowanie się przyjmowaniem dostaw
– załadunek i rozładunek towarów
– prowadzenie prac porządkowych
– oraz inne prace magazynowe zlecane przez pracodawcę

Wymagania:
– język angielski na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie
– szybkość uczenia się
– osoba energiczna, z pozytywnym nastawieniem do życia
– samodzielność, punktualność, zdyscyplinowanie
– umiejętność podejmowania szybkich decyzji
– posiadanie kwalifikacji na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
– norweskie warunki zatrudnienia
– legalną pracę
– zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– dobre warunki pracownicze
– wprowadzenie w system firmy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: soknad@nordesign.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/magazynier-norwegia-praca-z-jezykiem-angielskim-od-zaraz-w-trondheim/

ID ogłoszenia: 3565438654398c6b