do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie z AGD Fredrikstad bez języka

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2015 05:52

Aktualnie szukamy 2 magazynierów do pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego. Ogłoszenie z Fredrikstad od zaraz na magazynie przy zbieraniu zamówień produktów AGD.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2
Numer referencyjny: lagermedarbeiter23/2015

Zadania:
– należy załadować paczki przygotowane do wysłania na ciężarówki
– rozładunek dostaw
– porządkowanie magazynu
– rozkładanie AGD na półkach według ustalonych zasad
– obsługiwanie skanera ręcznego
– paletowanie towarów
– osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje będą obsługiwać wózki widłowe

Wymagania:
– angielski należy znać w stopniu biegłym
– doświadczenie na magazynie jest obowiązkowe (2 lata)
– mile widziane osoby posiadające uprawnienia na wózki widłowe
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– należy ukazać zaświadczenie potwierdzające, że kandydat nie jest karany
– zdolność do pracy w grupie
– chęć podjęcia pracy na pół roku
– osobiste stawienie się w Szczecinie w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– podpisanie kontraktu na norweskich warunkach
– pracę na okres 6 miesięcy
– miejsce do spania na czas trwania umowy (5000 NOK za miesiąc)
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów
– oferujemy stałą współpracę dla najlepszych
– zapewniamy stały kontakt telefoniczny z opiekunem
– tłumaczenie dokumentów płatne około 300 NOK
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy na maila: Lagerarbeid@fastservice.com z tematem: lagermedarbeiter23/2015

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-magazynie-w-hurtowni-agd-bez-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 4355c7d15786502