156,80 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii na magazynie z ubraniami bez znajomości języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 maja 2015 22:34

Hurtownia odzieży z Fredrikstad szuka od zaraz 2 pakowaczy bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii na magazynie przy zbieraniu zamówień i ich pakowaniu do wysyłki. Zatrudnienie na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: 156,80 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– wyszukiwanie produktów na półkach
– zbieranie zamówień
– kompletowanie produktów i pakowanie ich w paczki
– przyjmowanie dostaw
– wydawanie paczek kurierowi lub bezpośrednio klientom

Wymagania:
– przyjazd samochodem jest obowiązkowy
– posługiwanie się językiem angielskim w stopniu dobrym w mowie i piśmie
– zdolność obsługiwania komputera
– doświadczenie jest konieczne minimum roczne
– szybkie wykonywanie zadań
– dokładność, zaangażowanie
– chęć pracy również na zmiany nocne
– wyjazd od zaraz
– pozostanie w Norwegii na 6 miesięcy

Oferujemy:
– zatrudnienie na pół roku
– norweską umowę
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– dodatki i premie dla najlepszych pracowników
– chętnym oferujemy możliwość przedłużenia umowy
– miejsce do zamieszkania w cenie około 4000 NOK/mc
– pomagamy wypełniać dokumenty administracyjno-prawne

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://bit.ly/19WiKsj na stronie należy zaznaczyć: Pakowanie zamówień Fredrikstad.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-pakowanie-na-magazynie-z-odzieza-bez-znajomosci-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 5555559ff727b995

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii na magazynie z ubraniami bez znajomości języka Fredrikstad”

  1. jestem zainteresowany tą pracą ponieważ pracowałem 3 lata na podobnych magazynach w Angli tak więc mam doświadczenie i komunikatywny język angielski mam 21 lat i szukam podobnej pracy dziękuję