169 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii na magazynie zbieranie zamówień bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 23:58

Hurtownia spożywcza z Oslo szuka od zaraz magazynierów bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii na magazynie przy zbieraniu zamówień oraz kontrolowaniu jakości.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 169 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: lagermedarbeider 31/2015

Zadania:
– skompletowanie i przygotowanie produktów do wysyłki
– współpracowanie z kurierami
– należy kontrolować jakość towarów
– dbanie o to, aby każde zamówienie zostało dobrze zrealizowane

Wymagania:
– należy szybko podjąć zatrudnienie w Oslo
– bez problemów ze zdrowiem
– przestrzeganie wewnętrznych zasad w firmie
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– punktualne stawianie się w pracy
– zdolność do pracy zmianowej również w nocy
– angielski na poziomie komunikatywnym
– osobiste stawienie się w Szczecinie w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– w razie konieczności możliwy jest kontakt z opiekunem
– zatrudnienie na norweskich zasadach
– samodzielność w wykonywaniu zadań
– dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– pomagamy w pierwszych dniach
– wprowadzenie w system działania firmy
– zapoznanie z pracownikami
– brak ukrytych kosztów podczas aplikacji
– tłumaczenie dokumentów w wysokości około 300 NOK potrącone z pierwszego wynagrodzenia

Aplikacja:
Osoby chcące podjąć zatrudnienie w Oslo powinny przesłać zgłoszenie na maila: Lagerarbeid@fastservice.com z tematem: lagermedarbeider 31/2015

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-magazynie-spoz-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 7125643a2c060446