175 NOK/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie zbieranie zamówień bez języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 grudnia 2015 22:30

Magazyn ze Stavanger szuka pracowników gotowych podjąć stanowisko od zaraz. Praca w Norwegii dla magazyniera przy zbieraniu zamówień bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger
Wynagrodzenie: 175 NOK/h
Start: od zaraz

Zadania:
– należy zbierać zamówienia i kompletować je w paczki gotowe do wysłania
– układanie produktów na palety
– dbanie o porządek na magazynie
– przyjmowanie dostaw
– współpracowanie z kurierami
– prace inwentaryzacyjne
– wprowadzanie danych do systemu
– praca odbywa się w hurtowni spożywczej

Wymagania:
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– dobre zdrowie
– sprawne dłonie
– sumienność, punktualność, niezawodność
– angielski na poziomie komunikatywnym
– sprawne wykonywanie zlecanych zadań
– zdolność do pracy zmianowej-rotacyjnej
– elastyczność godzinowa
– umiejętność pracowania w grupie

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
– w razie potrzeby możliwy jest kontakt z polskim opiekunem
– pracę na 3 zmiany (każda zmiana trwa przez tydzień)
– najlepszym pracownikom zaoferujemy przedłużenie umowy

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia przyjmujemy poprzez stronę: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=66532169

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-na-magazynie-zbieranie-zamowien-od-zaraz-bez-jezyka-stavanger/

ID ogłoszenia: 6375660ad87be841

12 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie zbieranie zamówień bez języka Stavanger”

  1. Witam czy kobiety też są brane pod uwagę jeżeli tak to jest zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt za co serdecznie dziękuję.

  2. Jest nas dwoch obaj pracujemy w Polsce na podobnym stanowisku 3 i 8 lat. BDB obsługa wozkow wysokiego skladu BT Reach Truck, wozkow paletowych, wozkow platformowych i bez przy załadunku i rozładunku towarów. Prosze o kontakt jesli sa Państwo zainteresowani moj numer 725112565. W razie potrzeby mozemy wysłac CV wraz z listem motywacyjnym.

  3. Witam jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem z możliwością wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt z góry dziękuje.

  4. Witam jestem zainteresowany pracą na magazynie. Pozdrawiam.

  5. Witam jestesmy para ,i jestesmy zainteresowani wasza oferta pracy ,Prosze o kontakt 882761893.Dziekuje.

  6. Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą. jestem osobą sumienną uczciwą pracowitą zadnej pracy się nie boję. Obecnie przebywam w Norwegii w Brusand.Proszę o kontakt.

    Z poważaniem Rafał .

  7. Sylwester S na 17 grudnia 2015 @ 14:59

    Witam razem z dwójka braci jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Pracowaliśmy już na magazynie przy odbiorze i załadunku towaru. Możliwość wyjazdu od zaraz> Proszę o kontakt 535042167

  8. Witam .Jestesmy para zinteresowanych wasza oferta pracy prosze o kontakt 882761893 meli danuta-75@wpl.pl. Pozdrawiam.

  9. Praca na magazynie na 23 grudnia 2015 @ 23:46

    Witam,bardzo jestem zainteresowany państwa ofertom . pracowalem już jako magazynier przy kompletacj .również posiadam uprawnienia na wózki widlowe. Na pewno mogę państwu obiecadz sumienność ,pracowitość .prosił bym państwa o kontakt że mnom pod nr 693024579

  10. witam jestem zaintersowany, mam kilka pytań proszę o kontakt na poczte: piorsi@wp.pl

  11. Witam posiadam doświadczenie w tym typie pracy. Posiadam uprawnienia na komisjonery oraz na wózki widłowe. Jestem bardzo zainteresowany pracą. Pozdrawiam!
    Mój numer: +48788184224

  12. norbii1999 na 17 lutego 2016 @ 22:44

    Witam jestem zainteresowany oferta.
    W Polsce pracowałem na podobnej funkcji
    Możliwość wyjazdu od zaraz.

    Prosiłbym o kontakt nr. tel. 571-418-537