156 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii na magazynie zbieranie zamówień Oslo od zaraz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 listopada 2014 02:14

Od zaraz szukamy 2 magazynierów bez znajomości języka norweskiego przy zbieraniu zamówień. Praca Norwegia w Oslo na magazynie przy pakowaniu, kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 156 NOK/h brutto

Zadania:
– zbieranie zamówień za pomocą zestawu słuchawkowego
– wyszukiwanie produktów na magazynie
– kompletowanie zamówień
– obsługiwanie wózka ręcznego
– zajmowanie się pakowaniem produktów i przygotowywaniem ich do wysyłki
– rozmieszczanie produktów na magazynie według ustalonego systemu przechowywania

Wymagania:
– do wyboru znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki, szwedzki, norweski
– od pracowników wymagamy doświadczenia na danym stanowisku
– szybkość wykonywania zadań
– umiejętność wykonywania kilku czynności na raz
– radzenie sobie ze stresem
– chęć do pracy na nocne godziny
– osobiste stawienie się w Szczecinie w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– oferujemy miejsce zamieszkania (opłata za wynajem pobierana z wynagrodzenia wynoszącego 170 NOK/h brutto)
– 8 tygodniowy okres zatrudnienia
– dla zainteresowanych możliwość przedłużenia umowy
– legalną pracę w renomowanej firmie
– możliwość przebywania w międzynarodowym środowisku
– szkolenia
– zapewniamy tłumaczenia i przygotowanie dokumentów (opłata potrącona z wynagrodzenia)

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oslo-praca-w-norwegii-na-magazynie-zbieranie-zamowien-z-jezykiem-angielskim-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 104546ebb6db48eb

7 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii na magazynie zbieranie zamówień Oslo od zaraz”

  1. Witam,

    Jestem zainteresowana Panska oferta. Jestem odpowiedzialna, uczciwa i punktualna osoba. Potrafie radzic sobie ze stresem oraz potrafie wykonywac swoja prace w szybkim tempie.Mam ponad roczne doswiadczenie na magazynie w Oslo. Mam kurs na wozki widlowe. Moge rowniez pracowac na godziny nocne.Porozumiewam sie w jezyku angielskim. Podjelam nauke jezyka norweskiego. W razie jakichkolwiek pytan prosze o kontakt telefoniczny: +47 925 39 193.

    Serdecznie pozdrawiam.

  2. Witam, jestem zainteresowany praca na magazynie biegle mówię po angielsku pracowałem w usa uk . Pojadę własnym autem. Proszę kontakt mailem .
    Pozdrawiam

  3. Witam jestem zainteresowany wraz z bratem (23,22 lat) gotowi do podjęcia pracy od zaraz. 40976433 pozdrawiam sebastianchmielinski@yahoo.co.uk

  4. Witam,
    jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy na magazynie. Obecnie pracuję na takim stanowisku w Niemczech,gdzie umowa kończy mi się do 31.12.2014. Zdobyłem doświadczenie i umiejętność pracy na magazynie i chciałbym rozpocząć pracę w Norwegii.Jestem osobą pracowitą, bez nałogów, posiadam wszelkie uprawnienia.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury i kontakt.
    tel. 607944550.

    Z poważaniem
    Adam

  5. Witam, mam 22 lata i jestem zainteresowana ofertą pracy, nie mam doświadczenia ale bardzo szybko się uczę, proszę o kontakt 721094906

  6. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy, spełniam wymagania i jestem gotowy do wyjazdu od zaraz, kontakt 695376042

  7. Witam,Jestem Zainteresowany Ofertą pracy,mam 19 lat mieszkam w Oslo Od 2,5 roku.Rozmawiam po norwesku i w stopniu komunikatywnym po angielsku.Podejmę pracę od zaraz,Kontakt +4796873189.Hilsen Adrian