166,80 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka przy pakowaniu wędlin Sarpsborg

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2016 04:01

Szukamy pracowników do pakowania wędlin przy taśmie produkcyjne w przetwórni mięsnej z Sarpsborg. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Wakaty: 4

Wynagrodzenie: 166,80 NOK brutto na godzinę

Lokalizacja: Sarpsborg, Norwegia

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • ręczne pakowanie wędlin krojonych
  • praca na linii produkcyjnej w niskiej temperaturze
  • osoba zatrudniona będzie musiała przestrzegać najwyższych standardów BHP

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikawywnym
  • zmotywowanie
  • duża samodzielność, odpowiedzialność, autodyscyplina
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • możliwość zatrudnienia przez minimum pół roku
  • zaangażowanie, wydajność
  • dużą zaletą będzie znajomość zasad HACCP lub ISO 22000

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • odpłatne zamieszkanie da singli w cenie 4000 NOK lub dla par 6000 NOK miesięcznie
  • pomoc w sprawach formalnych
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę, podpisanej bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o aplikowanie poprzez poniższy formularz:

http://bit.do/rekrutacja-2016 z zaznaczeniem opcji: “Pakowanie wędlin Sarpsborg 2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-pakowanie-wedlin-bez-znajomosci-jezyka-w-sarpsborg-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 65657bb184548b24

Linki sponsorowane

8 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka przy pakowaniu wędlin Sarpsborg”

  1. Witam, jestem zainteresowana praca – Norewgia – Pakowanie wędlim Sarpsborg 2016.
    Pozdrawiam i czekam na kontakt

  2. Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem pracy w Państwa firmie

    • pakowacz sarpsborg na 8 września 2016 @ 12:11

      WITAM :
      JESTEM ZAINTERESOWANY -PRACA-NORWEGIA -PAKWANIE WEDLIN SARPSBORG 2016
      pozdrawiam czekam na kontakt

    • Jestem zainteresowana pracą przy pakowaniu wędlin w Norwegii, ostatnie 5-lat pracowałam na pakowaniu w zakładach mięsnych w Niemczech

  3. Pakowacz Sarpsborg na 22 września 2016 @ 21:19

    Witam serdecznie
    Jeżeli praca jest aktualna jestem bardzo zainteresowany

    Pozdrawiam
    Łukasz

  4. Witam, jestem zainteresowana pracą na danym stanowisku.
    Pozdrawiam Karina

  5. Karina 25 l. na 3 listopada 2016 @ 12:06

    Witam, jestem zainteresowana pracą dot. pakowania wędlin.
    Pozdrawiam i mam nadzieję, że dostanę szansę się wykazać 🙂

  6. WItam, jestem zainteresowana pracą na stanowisku pakowacz wędlin.
    Będę wdzięczna za wszelkie informacje i proszę o kontakt.
    Pozdrawiam