do uzgodnienia

Dam pracę w Norwegii od zaraz bez znajomości języka na magazynie Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2016 03:11

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz na magazynie hurtowni oświetlenia. Zatrudnienie w Bergen dla Polaków bez znajomości języka norweskiego, początkowo na 4 miesiące.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:

  • praca na magazynie z oświetleniem – różnego rodzaju lampami, kinkietami, żyrandolami, żarówkami
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie zbieranie towaru na podstawie zamówienia
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • solidność, rzetelność, niezawodność
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • atutem będzie udokumentowane doświadczenie
  • zdolności manualne, sprawność
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • zdolność do logicznego myślenia, kreatywność

Oferujemy:

  • wprowadzenie w zadania
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz
  • norweską umowę o pracę
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną “mmo/015/15” należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • norwayworker@europe.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-oswietleniem-bergen-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 17857a5220f511eb

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii od zaraz bez znajomości języka na magazynie Bergen”

  1. Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą. Aktualnie pracuję w firmie z sektora spożywczego około 60 kilometrów na południe od Bergen. Mam umowę do końca sierpnia. Niestety jest bardzo mało pracy, 2 – 3 dni w tygodniu. Dlatego intensywnie poszukuję zajęcia.
    Pozdrawiam
    Łukasz Augustyniak

  2. Witam serdecznie.
    Jestem zainteresowany pracą w magazynie , aczkolwiek nie mam w tym doświadczenia.
    Uczę się szybko zawsze pracowałem jako doradca techniczno handlowy w branży stolarki otworowej.W tej branży przepracowałem 25 lat ,pracowałem także we włoszech ,znam język włoski.Proszę o odpowiedż czy kwalifikuję sie na takie stanowisko.
    Pozdrawiam
    Piotr