2,000.00

Dam pracę w Norwegii od zaraz dla spawaczy TIG 141 w Bergen z językiem angielskim

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2023 00:19

Firma przemysłowa z Bergen od zaraz poszukuje doświadczonych spawaczy TIG 141 do rozpoczęcia pracy w Norwegii. Zatrudnienie przy spawaniu rur oraz blach ze stali nierdzewnej i aluminium.

Miejsce pracy: Bergen

wymagania:
doświadczenie zawodowe
ważny certyfikat 141 TiG- prosimy o wypisanie ważnych certyfikatów w cv
samodzielność w pracy,
dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.
komunikatywna znajomość języka angielskiego

Obowiązki:
1. spawanie rur oraz blach ze stali nierdzewnej oraz aluminium

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne
55 godzin pracy tygodniowo
od 230 NOK/godzinę Brutto
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:

office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “spawacz Norwegia”

ID ogłoszenia: 88863ed0c13d2958

Linki sponsorowane