do ustalenia

Dam pracę w Norwegii od zaraz magazyn AGD bez znajomości języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2017 01:32

Aktualnie poszukujemy chętnych do pracy w Norwegii na magazynie małego AGD. Zatrudnienie we Fredrikstad możliwe od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: magazynier

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie ze sprzętem AGD będzie polegała głównie na realizacji zamówień oraz przygotowywaniu towarów do wysyłki
  • zadaniem pracownika będzie rozładunek dostaw, liczenie towarów oraz kontrola jakości
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę komputera oraz aktualizowanie baz danych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • pozytywne nastawienie
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • niekaralność
  • umiejętność wydajnej pracy w szybkim tempie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • brak opłat rekrutacyjnych

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na pół roku
  • opiekę polskiego konsultanta
  • możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania zapewnionego na miejscu w cenie 3000 NOK za miesiąc

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia należy wysyłać na adres:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 51/2017”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-agd-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 8775885424dee936

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Dam pracę w Norwegii od zaraz magazyn AGD bez znajomości języka Fredrikstad”

  1. Jestem zainteresowana ta pracą. Mieszkam w Bergen i szukam pracy.

  2. Witamy jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
    Proszę o kontakt mailem: dawid.wojciechowskii96@gmail.com
    Pozdrawiam

  3. Marcin K na 5 lutego 2017 @ 13:19

    Dzień dobry
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy
    proszę o informacje odnośnie sposobu aplikacji na ten etat