12 - 15 tys. PLN miesięcznie

Dam pracę w Norwegii od zaraz na budowie bez znajomości języka Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 stycznia 2017 02:07

Ogłoszenie zatrudnienia na stanowisku murarza, tynkarza, glazurnika dla osób bez znajomości języka. Atrakcyjna praca w Norwegii na budowie z Trondheim od zaraz przy murowaniu i tynkowaniu.

Stanowisko: Murarz – Tynkarz – Glazurnik

Miejsce pracy: Trondheim, Bergen, Tromsø, Molde/Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: od 10 do 15 tysięcy złotych za miesiąc brutto, stawka jest uzależniona od kwalifikacji oraz miejsca pracy

Opis stanowiska:

  • do zadań pracownika będzie należało m.in. murowanie, tynkowanie oraz układanie klinkeru i glazury

Wymagania:

  • możliwość natychmiastowego wyjazdu
  • ukończenie minimum szkoły zawodowej
  • posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na terenie Skandynawii
  • udokumentowane 3-letnie doświadczenie w murowaniu, tynkowaniu i układaniu kafelków

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora
  • możliwość odbycia kursu języka norweskiego
  • zamieszkanie w 1 osobowym pokoju z wifi w cenie 3600-5500 NOK
  • pomoc w załatwianiu formalności i dokumentów
  • wysokie zarobki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci aplikować do pracy należy za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 809587d3c8a16282

7 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii od zaraz na budowie bez znajomości języka Trondheim”

  1. DUDZIK TADEUSZ na 17 stycznia 2017 @ 10:18

    Witam,
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą.
    Posiadam długoletnie doświadczenie.
    Bardzo proszę o kontakt.
    Nr tel. 662-400-801
    Pozdrawiam,
    Dudzik Tadeusz.

  2. Szanowni Państwo
    jestem zainteresowany ofertą pracy na oferowanym stanowisku. . Mam 25 lat, jestem osobą odpowiedzialną, uczciwą i zdeterminowaną by rozpocząć pracę w najbliższym czasie. Nie mam 3 lat doświadczenia na w.w. stanowisku jednakże wykonywałem już prace z płytami KG, tapetowanie, malowanie, cekolowanie, kafelkowanie. Ponadto jestem osobą , która szybko się uczy i nie boi żadnej pracy.
    kontakt: 669-763-977
    lokalizacja: Reda
    Z wyrazami szacunku Artur Raszewski.

  3. Łukasz Marczak na 19 stycznia 2017 @ 21:21

    Witam pragnął bym aplikować w charakterze pracownika do prac ogólno wykończeniowych w Norwegii.

    795001401

  4. Witam pragnął bym aplikować w charakterze pracownika do prac ogólno wykończeniowych w Norwegii.

    7950014011

  5. Witam pragnął bym aplikować w charakterze pracownika do prac ogólno wykończeniowych w Norwegii.
    795001401

  6. Witam mam 34 lata jestem zainteresowany oferta. Pracuje na budowach ponad 15 lat posiadam duze doswiadczenie .kontakt 500064395 emil:amsel1@o2. Pl

  7. Bartek1473 na 2 lutego 2017 @ 15:21

    Witam jestem zainteresowany praca prosze o kontakt 571391419