250 - 260 NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz na budowie dla elektryków z DSB projekt w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 marca 2022 00:05

Na projekt w Oslo od zaraz poszukiwani doświadczeni elektrycy budowlani z DSB do podjęcia pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2022 na budowie przy montażu instalacji elektrycznych.

Po wielu dość burzliwych miesiącach branża budowlana uruchamia liczne wstrzymane
lub odłożone inwestycje, w związku z czym mamy przed sobą bardzo intensywną drugą
połowę roku. W związku z obowiązującymi utrudnieniami na granicach poszukujemy osób
przebywających już na terenie Norwegii, mogących podjąć pracę w niedalekiej
przyszłości.
W pierwszej kolejności rozpatrujemy kandydatów posiadających autoryzację DSB, ale
dysponujemy również ciekawymi ofertami dla pomocników z doświadczeniem z rynku
norweskiego. Umiejętność posługiwania się językiem norweskim lub angielskim będzie
dużym plusem.
Naszymi klientami są średnie i duże firmy elektryczne, które cenią sobie jakość naszych
usług i solidność naszych pracowników. Uczestniczymy w projektach wszelkiego typu – od
bloków mieszkalnych, przez szkoły i szpitale do obiektów przemysłowych – dajemy zatem
możliwość rozwoju zawodowego i zetknięcia się z nowoczesnymi instalacjami. W
związku z tym poszukujemy kandydatów wszechstronnych i zainteresowanych swoim
zawodem, chcących poszerzać swoją wiedzę, jak i realizować w praktyce już nabyte
umiejętności.
Elektro Personell jest prężnie i konsekwentnie rozwijającą się firmą, wyspecjalizowaną w
zakresie pośrednictwa pracy dla elektryków. Nasz zespół składa się z zaangażowanych i
pomocnych osób, staramy się być blisko naszych pracowników i stwarzać jak najlepsze
warunki wykonywania pracy.
Zadania:
•Układanie rur w zbrojeniu (praca na tzw. dece)
•Montaż tras kablowych
•Układanie przewodów
•Montaż oświetlenia, armatur i komponentów
•Okablowanie i montaż detektorów instalacji przeciwpożarowych
•Podłączanie rozdzielnic
•Automatyka, KNX
•Biały montaż
Kwalifikacje:
•Doświadczenie jako elektryk budowlany/przemysłowy
•Autoryzacja DSB
•Prawo jazdy kat. B i własne auto są dużym plusem
•Umiejętność czytania rysunku
•Kurs na lifty i FSE (organizujemy w razie potrzeby)
•Samodzielna komunikacja w języku angielskim lub norweskim
Cechy charakteru:
•Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
•Umiejętność współpracy
•Zaangażowanie w pracę
•Elastyczność
•Odpowiednie podejście do zagadnień BHP
Oferujemy:
•Atrakcyjne i długofalowe możliwości pracy
•Konkurencyjne warunki zatrudnienia
•Rozwój umiejętności zawodowych
•Zakwaterowanie w odpowiednich warunkach
•Pomoc w zdobyciu odpowiednich uprawnień i certyfikatow

•Przejrzyste warunki pracy i odpowiednią obsługę ze strony biura
•Elastyczny czas pracy
•Organizację i częściowe finansowanie kursów języka norweskiego
Dziękujemy i zapraszamy!

ir@eterni.no

ID ogłoszenia: 227622b7031cfc64