do ustalenia

Dam pracę w Norwegii od zaraz na budowie jako murarz bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 marca 2018 22:38

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na budowie jako murarz. Aktualne ogłoszenie zatrudnienia w Oslo dla budowlańców bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik budowlany – murarz

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na budowie
  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie zadań związanych z murowaniem

Wymagania:

  • preferowane są osoby przebywające w Norwegii
  • chęć i motywacja do pracy
  • posiadanie wykształcenia kierunkowego lub kilkuletniego doświadczenia jako murarz
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • warunkiem koniecznym jest posiadanie norweskiego numeru personalnego
  • kontakt do poprzednich pracodawców w Norwegii

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na warunkach obowiązujących w Norwegii
  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • wsparcie w znalezieniu lokum na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania wiadomości aplikacyjnych na adres:

biuro@cba-eu.com

Możliwy jest także kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 886680276

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-27i86e/

ID ogłoszenia: 2025ab38ff24f7c7

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii od zaraz na budowie jako murarz bez języka Oslo”

  1. Dawid Cze na 5 czerwca 2018 @ 19:04

    Witam, jesteśmy zainteresowani pracą (dwie osoby)
    Jesteśmy słowni i pracowici.

    Proszę o kontakt mailowy:

    dawid.cze@o2.pl