do uzgodnienia NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz na budowie przy remontach bez języka Tønsberg

  • Miasto lub region: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 02:58

Poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Norwegii na budowie przy remontach i wykończeniach domów, mieszkań. Zatrudnienie w Tønsberg bez języka norweskiego. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki współpracy.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Tønsberg.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnych prac, które są związane z remontami i wykończeniami mieszkań oraz domów w prace ciesielskie.

Wymagania:

  • osoba prowadząca własną działalność do wykonywania prac remontów domów oraz mieszkań;
  • posiadanie doświadczenia w pracach ciesielskich oraz wykończeniowych;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie aktualne od zaraz;
  • bardzo dobre warunki współpracy;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy na budowie przy remontach i wykończeniach domów oraz mieszkań, proszone są o wysyłanie swoich zgłoszeń na adres e-mail:

info@galikbygg.no albo o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 46386534.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/budownictwo-od-zaraz-praca-w-norwegii-dla-budowlanca-przy-remontach-domow-mieszkan-tonsberg/

ID ogłoszenia: 2885d162df7d50b3

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii od zaraz na budowie przy remontach bez języka Tønsberg”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracyprosEo ko takt 690271705