165 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii 2017 od zaraz na magazynie drogeryjnym bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 września 2017 02:52

Atrakcyjna opcja zatrudnienia 2017 w hurtowni z Oslo dla Polaków bez znajomości języka. Praca w Norwegii od zaraz na magazynie drogeryjnym przy realizacji zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 165 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • głównym zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień klientów na kosmetyki, perfumy, itd.
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przyjmowanie dostaw, ich rozładunek oraz rozmieszczanie towarów na magazynie
  • zadaniem pracownika będzie także aktualizowanie baz danych

Wymagania:

  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • szybkie nabywanie umiejętności
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • brak nałogów
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • opłacanie składek przez pracodawcę
  • opiekę konsultanta z Polski

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 42/2017”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-na-magazynie-drogeryjnym-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 15959b86a11a8ffb

7 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii 2017 od zaraz na magazynie drogeryjnym bez języka Oslo”

  1. Rafał Konior na 22 września 2017 @ 09:04

    Witam jestem zainteresowany wraz z żoną pracą na magazynie. Obecnie pracuje na magazynie w Polsce żona w przedszkolu. Proszę o kontakt i więcej szczegolow. Pozdrawiamy

  2. Chciałbym w raz żona podjąć pracę od zaraz

  3. Witam jestem zainteresowany Państwa oferta . Czekam na odpowiedź 665833293 Jarek

  4. wita jestem zainteresowany oferta pracy mam długo letnie doswiadczenie na magazynie prosze o odpowiedz

  5. Witam jestem zainteresowany tą pracą .wykształcenie elektroniczne

  6. Witam jestem zainteresowany pracą,przebywam w Norwegi. Mój numer telefonu: +48 506-426-967

  7. Witam jestem zainteresowany pracom na magazynie ma 43 lata mój numer +48514716620