175 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie spożywczym bez języka Oslo 2018

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 grudnia 2017 23:24

Atrakcyjna praca w Norwegii dla osób bez znajomości języka na magazynie spożywczym. Zatrudnienie możliwe od zaraz na magazynie z Oslo z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 175 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie głównie polegała na zbieraniu zamówień na magazynie z artykułami spożywczymi
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie towarów oraz umieszczanie ich na paletach, a następnie owijanie folią
  • do obowiązków będzie należało rozładowywanie i załadowywanie produktów

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • samodyscyplina
  • pracowitość i zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz
  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • zakwaterowanie na miejscu w cenie 4500 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji “Magazynier/Komisjoner” poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2018

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-spozywczym-oslo/

ID ogłoszenia: 5405a4524d919da4

8 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie spożywczym bez języka Oslo 2018”

  1. Jestem zainteresowany pracą

  2. Jestem zainteresowany pracą kontakt 662 642 821

  3. prosze o przeslanie adresu e-mail aby wyslac CV do przyjecia na magazyn tel +48 513145569

  4. Witam jestem zainteresowany ofertą, proszę pisać na meila pozdrawiam,

  5. Witam. Jestem zainteresowany. Natomiast mam problem z podanym przez was linkiem. Jestem osobą pracowitą i odpowiedzialną, spełniam wasze wymagania. Proszę o kontakt.
    rpiestrzeniewicz1@wp.pl

  6. Witam .jestem zainteresowany ofertą pracy.posiadam 12 letnie doświadczenie .praca na magazynie pakowanie sprawdzanie i przyjmowanie dostaw..robienie zamówień..posiadam uprawnienia na wózek widłowy.prosze o kontakt mailowy w celu wysłania cv..dostępność od zaraz