od 155 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie zabawek bez znajomości języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 marca 2021 17:27

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na magazynie hurtowni zabawek. Zatrudnienie dla magazynierów w Stavanger bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: od 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie z zabawkami i akcesoriami dziecięcymi;
  • kompletowanie oraz pakowanie zamówień;
  • pracownik będzie także przyjmował i rozliczał zwroty;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco – przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji, dbanie o porządek, rozładowywanie dostaw, aktualizacja bazy danych itp.

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy;
  • zaletą będzie posiadanie własnego samochodu;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • prace od zaraz;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • atrakcyjne warunki finansowe + dodatki do pensji;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK na mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-stavanger-2021/

ID ogłoszenia: 613603d13571bc0a

Linki sponsorowane