160-180 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka Baerum

  • Miasto lub region: Baerum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 października 2016 04:10

Producent kosmetyków pielęgnacyjnych z Baerum zatrudni od zaraz 2 chętnych bez znajomości języka do pracy w Norwegii. Ogłoszenie na produkcji skierowane do osób z językiem angielskim i doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Baerum, Norwegia
Stawka godzinowa: 160 do 180 NOK na godzinę brutto
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zadania w zakładzie zajmującym się produkcją kosmetyków
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie gotowych produktów, przeprowadzanie kontroli jakości, etykietowanie oraz paletowanie
  • szczegółowe zadania będą przydzielane w zależności od aktualnego zapotrzebowania pracodawcy, związanego np. z brakami kadrowymi, itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • doświadczenie w podobnej pracy – np. na magazynie, na produkcji czy przy pakowaniu
  • preferujemy zgłoszenia od osób w pełni mobilnych

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość przejścia na stałą umowę o pracę
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie, w cenie 4000 NOK za miesiąc
  • premie oraz liczne dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem aktualnego CV należy przesłać na adres:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem: nw/079/16

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-norwegia-praca-przy-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-fabryce-z-baerum/

ID ogłoszenia: 35857fd6e4a6283b

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka Baerum”

  1. Witam, poszukuję pracy od stycznia lub lutego. Angielski komunikatywny, możliwość pracy na nocnej zmianie. Proszę o kontakt w celu wysłania CV.

  2. chciała bym podjąć tą prace chce wyjechac na stałe do Norwegi mieszkam w Polsce ma 55 lat lat .