196,40 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji kremu czekoladowego bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2023 22:47

Bez języka do podjęcia praca w Norwegii na produkcji kremu czekoladowego. Zatrudnienie 2023 w fabryce z Oslo od zaraz dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie zapewniał będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 196,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych zadań produkcyjnych;
  • zatrudnienie przy produkcji kremu czekoladowo-nugatowego do smarowania pieczywa;
  • wykonywanie zadań przy taśmie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • dodawanie składników;
  • obsługiwanie urządzeń oraz dbanie o ciągłość produkcji.

Wymagania:

  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • atutem będzie znajomość zasad BHP oraz umiejętność dbania o porządek w miejscu pracy;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • chęć podjęcia pracy na trzy zmiany.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • chęć brania godzin nadliczbowych;
  • odzież pracowniczą;
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie:

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja z zaznaczeniem posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2023″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-produkcja-czekoladowego-kremu-w-oslo/

ID ogłoszenia: 96564481e7220b25