175 NOK za godzinę brutto

Dam pracę w Norwegii 2018 od zaraz operator wózka widłowego bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2018 00:39

Poszukujemy 2 chętnych osób bez znajomości języka norweskiego do zatrudnienia w Oslo. Od zaraz opcja pracy w Norwegii 2018 jako operator wózków widłowych na dłuższy okres.

Stanowisko: operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 175 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się rozładunkiem, załadunkiem oraz rozmieszczaniem dostaw
  • pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymywanie porządku na miejscu pracy, prace na magazynie oraz transport towarów w obrębie firmy

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • sumienność i pracowitość
  • szybkie uczenie się
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zakwaterowanie na miejscu za 4000 NOK miesięcznie plus opłaty
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • pracę na rok 2018
  • opiekę konsultanta

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z tytułem “Operator wózka widłowego, Oslo. Imię i nazwisko”

soknadansatte2018@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-2018-od-zaraz-dla-operatora-wozka-widlowego-w-oslo/

ID ogłoszenia: 8595a85c68facbb7

Linki sponsorowane

10 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii 2018 od zaraz operator wózka widłowego bez języka Oslo”

  1. Operator wózka widłowego ,Oslo na 21 lutego 2018 @ 00:01

    Dzień dobry jestem zainteresowany ogłoszeniem pracowałem jako magazynier 3 lata. Proszę o kontakt 666971894

    • grzegorz rejmanowski na 27 lutego 2018 @ 11:32

      Dzie dobry pracuje jako magazynier od ponad 8 lat na terenie Polski i na terenie Angli,jezyk angielski mam opanowany na poziomie komunikatywnym…jestem zainteresowany oferta,prosze o kontakt 605371260

  2. Witam jestem zainteresowany oferta pracy…posiadam 12 letnie doświadczenie w podobnej pracy…prosze o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu załączenia cv.cudak27@wp.pl. 46279480

  3. Witam,jestem zainteresowany podjęciem pracy,posiadam uprawnienia na wózek widłowy.
    Prozę o kontakt +48881336969

  4. Witam serdecznie,

    Jestem zainteresowany ofertą pracy, mam doświadczenie w pracy na magazynie i jako operator wózka widłowego (przedniego i bocznego), język angielski komunikatywny (szybko się uczę języka), proszę o kontakt na nr 697392967 lub podanego maila.

  5. Paweł B. na 17 marca 2018 @ 11:23

    Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy, posiadam uprawnienia na wózek widłowy wysokiego składowania, proszę o kontakt 531 466 669

  6. Witam jestem zdecydowany podjac zaoferowana prace jako operator wozka widlowego
    Posiadam 6 cio letnie doswiatczenie na na roznego typu sztaplarkach
    Tj obrotowe do sztaplowania bel papieru , sciskane slurzace do zaladunku i rozladunku
    Roznego rodaju towaru , w tym rowniesz sztaplarki widlowe , posiadam doze doswiadczenie w zaladunku na statkach , jako byly operator Portu Gdansk

  7. Operatow wózka widłowego.Oslo. Przemysław na 3 kwietnia 2018 @ 13:37

    Jestem zainteresowany waszą ofertą. Posiadam kurwy na wózki widłowe , czołowy oraz wysokiego składowania. Jeżeli coś jest wymaganę a tego nie potrafię to szybko się uczę.
    Proszę o kontakt na podany email lub najlepiej pod numer : 605533737

  8. Daniel Krzywański na 3 kwietnia 2018 @ 21:50

    Witam mam doświadczenie na wózki widłowe. Mogę zacząć od 23 kwietnia.

  9. You have brought up a very good details , thankyou for the post. bkdkbagadkga