162, 85 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii od zaraz Oslo bez języka na produkcji kiełbas

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 grudnia 2014 04:03

Producent kiełbas z Oslo szuka pracowników produkcji bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz przy taśmie produkcyjnej na stanowisko wędliniarza.

Stanowisko: Wędliniarz
Lokalizacja: Norwegia, Oslo, Bergen
Wynagrodzenie: 162, 85 NOK/h brutto

Zadania:
– praca na produkcji przy wyrabianiu mięsa na wędliny
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– zajmowanie się mieszaniem składników według ustalonych proporcji
– kontrolowanie jakości wyrobów

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim w stopniu komunikatywnym
– wcześniejsze zatrudnienia na stanowisku wędliniarza czy pracy z mięsem
– od kandydatów oczekujemy znajomości zasad wędzenia oraz innych technik przydatnych na danym stanowisku
– szybkie ale i zarazem dokładne wykonywanie zadań
– dobre zdrowie
– przestrzeganie zasad higieny
– osoby odpowiedzialne, punktualne, zaangażowane

Oferujemy:
– zatrudnienie według norm norweskich
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pracę na okres 3 miesięcy
– da najlepszych możliwość przedłużenia umowy
– zapewniamy 37,5 przepracowanych godzin w tygodniu
– zmianę od 8 do 16
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora
– miejsce zamieszkania w cenie 2500-3000 NOK na tydzień

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: air.hospitallity@adecco.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-produkcji-miesnej-kielbas-od-zaraz-oslo-bez-jezyka-norweskiego/

ID ogłoszenia: 6185488d665eb581

4 komentarze na “Dam pracę w Norwegii od zaraz Oslo bez języka na produkcji kiełbas”

  1. Witam wraz z przyjaciółką jesteśmy zainteresowane oferta pracy, mamy po 25 lat nie boimy się cciężkiej pracy. Do Norwegii wybieramy się 5 stycznia w poszukiwaniu pracy pozdrawiam.

  2. slawomir zembrzuski na 23 grudnia 2014 @ 08:13

    witam, podejme prace,tel -512 582 908

  3. Mam 27 lat, mój Partner 28. Oboje jesteśmy zainteresowani pracą przez Państwa Firmę. Bardzo chcielibyśmy podjąć dłuższą pracę w Norwegii. Ja pracowałam za granicą, mój Partner od 9 lat wykonuje pracę fizyczną przy taśmie produkcyjnej, także żadnej pracy się nie boimy. Język angielski oboje znamy w stopniu komunikatywnym. Numer kontaktowy: 889 340 040

  4. Robert i Radek na 25 lutego 2015 @ 17:10

    Dwóch ambitnych, silnych i młodych mężczyzn w wieku 24 i 23 lat podejmie każdą prace fizyczną na terenie Norwegii. Angielski w komunikatywnym stopniu. Prosze o kontakt pod nr 512-928-103 oraz 797-390-202