165 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii od zaraz Oslo bez znajomości języka na magazynie z kosmetykami

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2016 02:26

Magazyn z kosmetykami poszukuje pracowników bez znajomości języka do zbierania zamówień. Ogłoszenie pracy w Norwegii, Oslo dla Polaków do podjęcia od zaraz. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godzinę

Zakres obowiązków:

  • dbanie o porządek na magazynie
  • kompletowanie towaru za pomocą skanera ręcznego
  • rozładunek dostaw, rozlokowywanie towaru na półkach
  • praca z komputerem – wprowadzanie danych do systemu
  • inne zadania zlecone przez kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • gotowość do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w Szczecinie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dynamiczne tempo pracy
  • energiczność
  • szybkość w nauce nowych rzeczy
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • umiejętność obsługi komputera

Zapewniamy:

  • pracę na zmiany
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • pomoc polskojęzycznego pracownika
  • umowa o pracę na norweskich warunkach
  • zatrudnienie na pół roku

Uwaga! Z pierwszego wynagrodzenia pobierane jest ok. 300 NOK – jest to koszt tłumaczeń dokumentów.

Aplikacja:
Wiadomość e-mail zatytułowaną: “lagermedarbeider 23/2016” z załączeniem odpowiednich dokumentów należy przesłać na adres:
Lagerarbeid@fastservice.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-na-magazynie-z-kosmetykami-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 97356c26ed245cc7