167 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii od zaraz pakowanie ciastek dla par bez języka 2019 Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 stycznia 2018 00:39

Zatrudnimy od zaraz w zakładzie z Fredrikstad kandydatów bez znajomości języka. Propozycja pracy w Norwegii 2019 dla par przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 167 NOK brutto

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji będzie polegała na pakowaniu artykułów spożywczych przy taśmie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kontrolą jakości oraz układaniem ciastek w stosy oraz umieszczaniem ich w maszynie pakującej

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie
  • pracowitość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaletą będzie wykształcenie gastronomiczne
  • zdolność pracy w zespole
  • atutem będzie doświadczenie
  • znajomość przepisów BHP przy pracy z artykułami spożywczymi

Oferujemy:

  • ubrania robocze
  • kompleksowe szkolenia
  • płatne zamieszkanie
  • pomoc w sprawach formalnych związanych z wyjazdem
  • zatrudnienie na 3 miesiące za pośrednictwem agencji z możliwością stałej pracy u norweskiego pracodawcy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV w języku angielskim na adres:

Palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule “pr1/001/2019”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-dla-par-pakowanie-ciastek-bez-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 4955a5faae56ce93

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Dam pracę w Norwegii od zaraz pakowanie ciastek dla par bez języka 2019 Fredrikstad”

  1. Jakub owczarek na 27 stycznia 2018 @ 23:32

    Proszę o kontakt

  2. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy.
    Proszę o kontakt:
    +48 665719147

  3. Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt 695262564