173 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz pakowanie kosmetyków bez znajomości języka Sandefjord

  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 maja 2022 22:16

Aktualna od zaraz praca w Norwegii dla pakowaczy. Zatrudnienie w Sandefjord na linii produkcyjnej bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sandefjord.

Wynagrodzenie: 173 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w fabryce kosmetyków;
  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie składanie opakowań, kontrolowanie jakości oraz dbanie o ciągłość produkcji;
  • pracownik będzie wkładał produkty do opakowań oraz zdejmował gotowy towar z linii itp.

Wymagania:

  • zaangażowane, solidne, odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dokładność;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • wydajność i rzetelność.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia wewnętrzne i możliwość awansu;
  • norweską umowę na czas określony z opcją jej przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 – 5000 NOK na mc od osoby;
  • możliwość podjęcia zatrudnienie na dłużej dla najlepszych pracowników;
  • strój służbowy;
  • środki ochrony indywidualnej.

Aplikacja:

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

paliteligrekruttering@postpro.net z dopiskiem: w tytule Nr. ref.: pk01/06/022

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-pakowanie-kosmetykow-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-sandefjord-2022/

ID ogłoszenia: 6286293c514c954c