176 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii od zaraz produkcja karmy bez znajomości języka Kopervik

  • Miasto lub region: Kopervik
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 lutego 2017 03:31

Aktualna opcja zatrudnienia dla Polaków w fabryce suchej karmy z Koperrvik. Od zaraz oferta pracy w Norwegii na produkcji dla kandydatów bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Kopervik, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 176 NOK brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce będzie polegała na sporządzaniu mieszanek karny dla zwierząt zgodnie z recepturą
  • zadaniem pracownika będzie obsługa urządzeń do granulacji oraz pakowanie gotowych produktów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości wyrobów oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka sprawność i siła fizyczna
  • posiadanie doświadczenia oraz referencji będzie dużą zaletą
  • dyspozycyjność na 3 miesiące
  • umiejętność szybkiego liczenia i szacowania

Oferujemy:

  • zwrot połowy kosztów zakwaterowania w okresie 3 miesięcy
  • szkolenia z przepisów BHP
  • ubezpieczenie NNW
  • wsparcie w załatwianiu dokumentów i formalności

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim na adres:

ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem “produksjonarbeider/02/17”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-przy-produkcji-karmy-dla-zwierzat-bez-znajomosci-jezyka-kopervik/

ID ogłoszenia: 36358a255b6b52e8