176 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz produkcja karmy dla zwierząt bez języka Kopervik

  • Miasto lub region: Kopervik
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 listopada 2016 04:51

Oferta pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz na produkcji suchej karmy dla zwierząt. Zatrudnienie dla 2 Polaków bez znajomości języka w fabryce z Kopervik przy obsłudze maszyn, odmierzaniu składników i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji karmy dla zwierząt
Miejsce zatrudnienia: Kopervik, Norwegia
Zarobki: 176 NOK brutto na godzinę pracy
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • skrupulatne przygotowywanie karmy do zwierząt, zgodnie z otrzymanymi danymi z odpowiednim zachowaniem kolejności oraz proporcji
  • obowiązkiem będzie korzystanie z maszyn produkcyjnych oraz kontrolowanie procesu i jakości wyrobu
  • inne przydzielone prace to między innymi: pakowanie i dbanie o czystość

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • atutem będzie doświadczenie poparte referencjami
  • możliwość zatrudnienia od zaraz i pozostania na miejscu przez 3 miesiące
  • brak problemów zdrowotnych
  • wysoka sprawność fizyczna
  • bezproblemowa zdolność liczenia w pamięci

Zapewniamy:

  • zatrudnienie tymczasowe na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z pracodawcą
  • szkolenie z zakresu BHP
  • zamieszkanie na 3 miesiące
  • ubezpieczenie NNW
  • pomoc przy załatwianiu spraw w urzędach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o pilne przesyłanie dokumentów na poniżej podany adres:

ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem w nagłówku: produksjonsarbeider/11/16

ID ogłoszenia: 415834eaa314947

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii od zaraz produkcja karmy dla zwierząt bez języka Kopervik”

  1. Andrzej Jekiełek na 23 listopada 2016 @ 19:16

    Witam jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz
    Moj numer telefonu 509 044 791
    Andrzej Jekiełek

  2. Andrzej Jekiełek na 23 listopada 2016 @ 19:17

    Witam jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz .