176 NOK/h brutto + zakwaterowanie

Dam pracę w Norwegii od zaraz produkcja karmy rybnej bez znajomości języka Kopervik

  • Miasto lub region: Kopervik
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 02:25

Producent karmy rybnej z Kopervik zatrudni pilnie osobę bez znajomości języka norweskiego. Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla Polaków na produkcji paszy dla ryb.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Kopervik, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 176 NOK na godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Zakres zadań:

  • przygotowywanie mieszanki karmy rybnej w fabryce z Kopervik
  • pracownik będzie zajmował się obsługą maszyn do granulacji oraz kontrolą jakości wyrobów
  • osoby zatrudnione mogą być również odpowiedzialne za pakowanie karmy i drobne prace porządkowe

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolność do utrzymywania czystości na stanowisku
  • mile widziane będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do szybkiego liczenia w pamięci
  • umiejętność przeliczania jednostek wag i miar

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od lipca 2016
  • pracę do końca roku 2016 z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • angaż bezpośrednio w norweskiej firmie
  •  ubezpieczenie NWW
  •  przeszkolenie pracownicze
  •  wsparcie na miejscu przy dopełnianiu spraw formalnych
  •  zorganizowane zamieszkanie na 3 pierwsze miesiące w niskiej cenie (50% kosztów pokrywa pracodawca)

Aplikacja:
Drodzy kandydaci prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej “produksjonsarbeider/07/16” na poniżej podany adres:
ArbeidNyheter@yahoo.no

Koniecznie prosimy przesłać CV w języku angielskim lub norweskim

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-produkcji-karmy-paszy-dla-ryb-bez-jezyka-kopervik/

ID ogłoszenia: 3795763186ec74bb

3 komentarze na “Dam pracę w Norwegii od zaraz produkcja karmy rybnej bez znajomości języka Kopervik”

  1. przebywam w okolicy kopervika proszę o kontakt

  2. Daniel, praca norwegia na 21 czerwca 2016 @ 21:54

    Witam, chciałbym wraz z dziewczyną aplikować na podane stanowisko. Posiadamy własny środek transportu oraz jesteśmy w stanie podjąć pracę od zaraz. Jesteśmy pracowici, sumienni i uczciwi.(nr tel 516526599)

  3. agusia0102 na 1 lipca 2016 @ 00:52

    Witam ! Jestem zainteresowana z koleżanką ofertą pracy, proszę o kontakt telefoniczny. Aktualnie przebywam w Norwegii . +47 477 24 561