171 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii od zaraz produkcja przynęt bez języka Haugesund

  • Miasto lub region: Haugesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 grudnia 2016 05:25

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii od stycznia 2017 na produkcji przynęt wędkarskich przy montażu. Zatrudnienie w Haugesund dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Haugesund, Norwegia
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Rozpoczęcie: od stycznia 2017
Stawka godzinowa: 171 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie zajmować się montażem oraz barwieniem i lakierowaniem przynęt wędkarskich
  • pracownik samodzielnie uzbraja przynęty w kotwiczki oraz haki
  • wyrywkowa kontrola jakości wyrobów oraz pakowanie gotowych i spełniających wszystkie normy sztuk

Wymagania:

  • spostrzegawczość, dokładność, zręczność
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • preferowane zgłoszenia od pasjonatów wędkarstwa spiningowego
  • zdolność do pracy zespołowej
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość zatrudnienia na pół roku

Zapewniamy:

  • kontrakt na pół roku a dla osób które się sprawdzą możliwość przedłużenia umowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki
  • legalną umowę
  • pomoc w rekrutacji w zakresie tłumaczenia dokumentów, opłata wstępna będzie pobierana dopiero po otrzymaniu pierwszej pensji
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • opcja skorzystania z odpłatnego zamieszkania w cenie ok. 4-5 tyś NOK/mc

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy chętnych o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem w nagłówku: nw/002/17

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-przy-produkcji-przynet-wedkarskich-od-zaraz-haugesund/

ID ogłoszenia: 250585088b55b5cd

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii od zaraz produkcja przynęt bez języka Haugesund”

  1. Witam.

    Obecnie przebywam na terenie Norwegii i jestem zainteresowany ofertą pracy.

    kontakt: +4746727468