148,60 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka 2019 Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2019 20:43

Propozycja podjęcia pracy w Norwegii, bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie 2019 od zaraz w Lillehammer z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 148,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będą prace produkcyjne na stanowisku pakowacza;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości, a także układanie ciastek po 9/12/18 oraz umieszczanie ich w maszynie pakującej;
  • obsługiwanie maszyn, dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • umowę o pracę na 3 miesiące, a dla najlepszych pracowników możliwe będzie przedłużenie umowy;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • możliwość rozwoju;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 – 3000 NOK mc od osoby;
  • szkolenie pracownicze oraz wsparcie przy sprawach urzędowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: soknadansatte@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-lillehammer/

ID ogłoszenia: 9345d5c258e8d427

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka 2019 Lillehammer”

  1. Dzień Dobry nie mogę wysłać cv . Jak mogę się Z państwem skontaktować w sprawie rekrutacji?.
    Pozdrawiam
    Agnieszka

  2. Jestem zainteresowana pracą!!!!!! LUCYNA

    noakl@poczta.onet.pl

    694294474 /tymczasowo nr polski/