173,20 NOK/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu mrożonek bez języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2019 01:16

Dla Polaków praca w Norwegii aktualna od zaraz przy pakowaniu mrożonek. Zatrudnienie w fabryce ze Stavanger i bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia pomoc przy znalezieniu odpłatnego zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 173,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy pakowaniu mrożonek;
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy, robienie kontroli jakości oraz pakowanie gotowych już produktów.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • miel widziana będzie znajomość j. angielskiego i j. niemieckiego;
  • sumienność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • atutem będą uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • solidnego pracodawcę;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności i rozwijania się;
  • opiekę polskojęzycznego opiekuna;
  • norweską umowę o pracę;
  • strój służbowy oraz środki ochronne;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • możliwość korzystania z urlopu;
  • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-mrozonek-od-zaraz-stavanger/

ID ogłoszenia: 4895cb6eb1603d00

6 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu mrożonek bez języka Stavanger”

  1. jestem zainteresowany ofertą pracy. Prosze o emial, ponieważ nie można wejść w formularz zgłoszeniowy

  2. Aleksandra na 24 kwietnia 2019 @ 18:02

    Witam jestem gotowa podjąć pracę od zaraz. Proszę o kontakt 799880900

  3. Jarek741 na 3 maja 2019 @ 12:16

    Dzień dobry , w nawiazaniu do ogłoszenia zgłaszam swoja kandydature do pracy przy mrozonkach od zaraz tel 79-7555-741 email; philip.philipowicz@onet.com.pl Pozdrawiam

  4. Praca przy mrożonkach na 27 maja 2019 @ 09:55

    Dzień dobry składam swoją kandydaturę jako iż jestem w Norwegii mógłbym zacząć pracę od zaraz mój numer telefonu to 572341857

  5. Dzień dobry
    W odpowiedzi na ogłoszenie o prace chciałbym zgłosić swoją kandydaturę .Mój nr telefonu:884996425
    Pozdrawiam serdecznie

  6. witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt zwrotny- przemko981@gmail.com