do ustalenia

Dam pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu biur bez języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 października 2015 12:41

Pilnie poszukiwani pracownicy do sprzątania biur mieszczących się w Fredrikstad. Praca w Norwegii od zaraz bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– należy sprzątać biura w godzinach wieczornych
– porządkowanie pomieszczeń w zespołach
– należy tak sprzątać biurka aby nie naruszyć ważnych dokumentów
– wyrzucanie śmieci, ścieranie kurzy
– czyszczenie toalet
– itp.

Wymagania:
– wyjazd do Norwegii od zaraz
– przyjazne nastawienie
– godne reprezentowanie firmy
– uczciwość, zaangażowanie
– pozytywne nastawienie do życia
– wytrzymałość fizyczna
– zależy nam na kandydatach mogących podjąć zatrudnienie na stałe
– punktualne stawianie się w pracy
– zaradność

Oferujemy:
– start od zaraz
– w pierwszych dniach zapewniamy szkolenia
– stałe zatrudnienie dla najlepszych
– strój do pracy jest zapewniony
– niezbędne narzędzia oraz środki czyszczące
– początkowo zatrudnienie na pół etatu
– praca wieczorami

Aplikacja:
Należy wysłać CV ze zdjęciem sylwetki na maila: Ewa.Brzeska@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-sprzatanie-biur-z-jezykiem-angielskim-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 71056178cf727c89

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu biur bez języka Fredrikstad”

  1. Witam,
    mam dwa pytania odnośnie pracy, czy wyjazd, tzn. samolot i transport do miasta należy zorganizować we własnym zakresie i czy są jakieś ograniczenia wiekowe?

    Dziękuję i pozdrawiam