166/NOK brutto

Dam pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu biur z językiem angielskim Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 maja 2018 01:38

Propozycja zatrudnienia w Oslo dla 2 kandydatów ze znajomością języka angielskiego. Od zaraz atrakcyjna praca w Norwegii przy sprzątaniu biur z zakwaterowaniem płatnym na miejscu.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Stawka godzinowa: 166 NOK brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu lokali biurowych na zmianie wieczornej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za porządkowanie całego budynku, szczególnie sal konferencyjnych, toalet, windy oraz poczekalni
  • pracownik będzie się zajmował m.in. wycieraniem biurek, odkurzaniem, myciem szyb itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • zaangażowanie i sumienność
  • motywacja do nauki języka niemieckiego
  • świetna organizacja
  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zamieszkanie w cenie 4500 NOK za miesiąc
  • pracę w Norwegii od zaraz
  • szkolenia dla pracowników
  • ubrania robocze oraz środki chemiczne i ochronne niezbędne do pracy
  • wysokie zarobki
  • atrakcyjne premie za wydajność
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

soknadansatte_2018@fastem.com z dopiskiem “Sprzątanie biur, Oslo. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-z-jezykiem-angielskim-w-oslo/

ID ogłoszenia: 7085aff4ad5a3c2a

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu biur z językiem angielskim Oslo”

  1. Witam jestem zainteresowana wraz z męzem tą pracą,Wtej chwili przebywamy Goteborg mamy doswiadczenie w tej chwili zajmujemy się sprzataniem mieszkań i lokali po przeprowadzkach.Proszę o kontakt na mail.fhumariola@wp.pl