155 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów z językiem angielskim Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 czerwca 2019 19:48

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu mieszkań. Zatrudnienie dla sprzątaczek w Stavanger z zakwaterowaniem darmowym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca przy sprzątaniu domów – często wykonywana pod presją czasu;
  • do zadań należeć będzie, np. ścielenie łóżek, włączanie prania, mycie łazienek, odkurzanie, mycie podłóg, ściernie kurzu itp.

Wymagania:

  • zaświadczenie o  niekaralności do wglądu;
  • wysoka kultura osobista;
  • bezkonfliktowość;
  • dokładne i staranne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • schludność;
  • niezawodność;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia oraz pozytywnych referencji.

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia na stałe;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • duża liczba godzin pracy;
  • darmowe zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • wsparcie w pierwszych dniach i dokładne szkolenie pracownicze;
  • pracę od zaraz w Norwegii w polskiej firmie.

Aplikacja:

Aplikacje można składać pod adresem e-mail:

domanskajustyna82@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-stavanger-z-jezykiem-angielskim-2019/

ID ogłoszenia: 3765cf8edf5c7763

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów z językiem angielskim Stavanger”

  1. Brak możliwości wysłania wiadomości na e-maila