220 kr/h brutto

Dam pracę w Norwegii od zaraz spawacze 111 i/lub 135, 136 w Husnes

  • Miasto lub region: Husnes
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2021 09:31

Agencja zatrudnienia dla firmy przemysłowej z Husnes poszukuje od zaraz wykwalifikowanych spawaczy 111 i/lub 135, 136 do podjęcia pracy w Norwegii. Oczekiwana znajomość języka angielskiego lub norweskiego.

Aktualnie dla naszego Norweskiego klienta poszukujemy 6 spawaczy 111 i/lub 135, 136 do Husnes.
Ze względu na restrykcje wprowadzone przez rząd norweski i zamknięte granice, rekrutujemy tylko osoby przebywające na terenie Norwegii lub przebywające poza Norwegią ale posiadające zameldowanie w Norwegii.

Zakres obowiązków: spawanie metodą 111 i/lub 135,136 prace monterskie.
Wymagania:
• min. 3 lata doświadczenia w zawodzie
• umiejętność pracy w zespole
• znajomość j. angielskiego i/lub norweskiego na poziomie komunikatywnym (jeśli chcesz wyjechać z kolegą, wtedy jedna osoba powinna znać j. anielski lub norweski).
• samodzielność
• pozytywne (telefoniczne) referencje z poprzednich miejsc pracy
• D nummer lub stały numer personalny
• certyfikat 111, 135, 136
• mile widziane uprawnienia hot work

Oferujemy:
• legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!)
• norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem w Norwegii
• przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego
• feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10,2% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku
• pełne ubezpieczenie
• dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego
• darmowe zakwaterowanie – pokoje jednoosobowe
• stawkę godzinową – 220 kr/h brutto (ok. 70zł netto ) (zależna od przydzielonego podatku norweskiego). Stawka waha się w zależności od kwalifikacji,
• 54h roboczych w tygodniu
• darmowe ubrania i narzędzia zapewnione przez pracodawcę już od pierwszego dnia współpracy
• możliwość współpracy na kolejnych projektach
Wyślij do nas swoje CV, odezwiemy się w możliwie najszybszym terminie!
Prosimy o dopisaniu w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobforce Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

cv@jobforce.pl

ID ogłoszenia: 9860754ea0391ee