175 NOK/h

Dam pracę w Norwegii 2019 od zaraz sprzątanie biur z językiem angielskim Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 grudnia 2018 20:11

Biura z Fredrikstad poszukują osób do sprzątania od zaraz. Ogłoszenie pracy w Norwegii 2019 ze znajomoscią języka angielskiego i z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnym. Serdecznie zachęcamy do składania aplikacji!

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Zarobki: 175 NOK/h brutto.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • sprzątanie pokoi biurowych, korytarzy, pomieszczeń socjalnych, sal konferencyjnych, toalet itp.;
  • wynoszenie odpadów, mycie okien, podłóg, odkurzanie, wycieranie kurzu z powierzchni;
  • podlewanie kwiatów

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • komunikatywny język angielski;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • ważne zaświadczenie o niekaralności;
  • dokładność i poczucie estetyki.

Oferujemy:

  • wstępne przeszkolenie;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się;
  • płatne zakwaterowanie;
  • wsparcie przy wszelkich formalnościach;;
  • potrzebne narzędzia i środki do sprzątania.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem pod adres e-mail:

Brzeska.Ewa@onet.eu

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-z-jezykiem-angielskim-fredrikstad-2/

ID ogłoszenia: 5705c18d7a09fe98

5 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii 2019 od zaraz sprzątanie biur z językiem angielskim Fredrikstad”

  1. Praca Norwegia na 6 stycznia 2019 @ 10:30

    Dzień dobry.
    Jestem zainteresowana Pani ofertą pracy.
    Wraz z koleżanką mówimy biegle po
    angielsku i mamy doświadczenie w podobnego
    rodzaju pracy.

    Pozdrawiam
    Joanna

  2. Jestem zainteresowany Pani ofertą, proszę o adres e-mail, abym mógł przesłać swoje CV ponieważ ten podany jest nieprawidłowy

  3. Czy oferta jest nadal aktualna? Jestem zainteresowana, proszę o kontakt na e-mail.

  4. It’s very effortleѕs to finbd out anyy mattewr oon web as compared to books, as I found this piece of writing at this web site.

    My blo post :: sablon dtg https://palletrackingwarehouses.wordpress.com/

  5. Witam jestem zainteresowana oferta Pani pracy posiadam odp. kwalifikacje,bardzo duze doswiadczenie,+referencje,prawojazdy kat.B +auto.Jestem dyspozycyjna o kazdym czasie w tygodniu 7-dni.pozdrawiam