180 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz z językiem angielskim kierowca kat.B – dostawca Skien

  • Miasto lub region: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2019 18:12

Poszukiwane osoby do pracy w Norwegii jako dostawca-kierowca kat.b. Hurtownia ze Skien poszukuje od zaraz chętnych ze znajomością języka angielskiego. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca.

Lokalizacja: Skien.

Wynagrodzenie: 180 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca, która polega na rozwożeniu produktów na zlecenie hurtowni spożywczej, a są to towary zamówione przez klientów;
  • załadowywanie produktów do samochodu, następnie wydanie ich klientom;
  • obowiązkiem jest też zbieranie potwierdzenia odbioru, a czasami nawet pobieranie opłat;
  • zadbanie o dobre relacje z klientem.

Wymagania:

  • samodzielne wykonywanie swoich obowiązków;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do przenoszenia paczek, które ważą do 30 kg;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Norwegii;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 4400 NOK miesięcznie;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • możliwość rozwoju;
  • pracę na okres próbny, ale z możliwością jej przedłużenia;
  • samochód służbowy oraz telefon komórkowy.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez formularz:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

i koniecznie trzeba zaznaczyć opcję: „Kierowca / Dostawca Skien”.

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-w-skien-jako-kierowca-kat-b-dostawca/

ID ogłoszenia: 4665c67e08449100

5 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii od zaraz z językiem angielskim kierowca kat.B – dostawca Skien”

  1. Witam.
    Jestem zainteresowany praca kierowca kat.b.tel. 40324518.
    pozdrawiam Jan

  2. MandrinWawa na 25 marca 2019 @ 22:53

    Jestem aktualnie w Polsce ale wybieram się do Norwegii w przyszłym tyg. Byłem handlowcem oraz asystentem w ostatnim czasie, studiowałem na AWF i trenuję piłkę nożną (więc jeżeli chodzi o kondycję jest naprawdę dobrze) angielski znam biegle (także hiszpański na poziomie podstawowym) J. norweskiego uczę się obecnie przed wyjazdem z internetu żeby poznać podstawy, na miejscu chciał bym poznać go lepiej. Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą.

    pozdrawiam serdecznie
    Robert +48 733 555 093

  3. Dzień dobry,
    jestem zainteresowany ofertą, proszę o kontakt pod nr telefonu: 530 362 946 lub poprzez maila.

  4. Kierownca kat. B - dostawca skien na 29 maja 2019 @ 19:11

    Widzę że w dalszym ciągu ogłoszenie jest dlatego chciałem zapytać czy w dalszymi ciągu jest aktualne?
    Przebywam obecnie w Norwegii i mógłbym zacząć pracę od zaraz Pozdrawiam.

  5. Witam,mam bardzo duże doświadczenie z delivery food,nonfood,w kraju i zagranicą ,jestem w tej branży od 15 lat , ostatnie lata głównie spożywka do restauracji,sklepów,klientów indywidualnych,tak że jestem zainteresowany tą oferta,po południu wyślę formularz z C.V
    mój nr tel.504683252.DziękujePozdrawiam.Mariusz.