155 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz z językiem angielskim sprzątanie mieszkań w Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 maja 2020 20:04

Dla sprzątaczy-sprzątaczek aktualna od zaraz praca w Norwegii. Zatrudnienie w Stavanger z językiem angielskim przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • samodzielne stanowisko pracy;
  • praca fizyczna przy sprzątaniu prywatnych domów oraz mieszkań, np. mycie podłóg, odkurzanie, ścieranie kurzu, zmywanie itp.;
  • możliwość wykonywania lepiej płatnych pac, np. sprzątanie garaży, piwnic, a także prasowanie i mycie okien.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dostępność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dokładne, sumienne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • zmotywowanie;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • samodyscyplina.

Oferujemy:

  • wsparcie przy sprawach urzędowych;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pełny etat;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw organizacyjnych, które dotyczą wyjazdu do Norwegii;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • przeszkolenie pracownicze w j. polskim.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: domanskajustyna82@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-przy-sprzataniu-mieszkan-z-j-angielskim-stavanger/

ID ogłoszenia: 5345ec7f87a4fc09

3 komentarze na “Dam pracę w Norwegii od zaraz z językiem angielskim sprzątanie mieszkań w Stavanger”

  1. Praca przy sprzątaniu w Stavanger na 24 maja 2020 @ 14:41

    Witam nazywam się Magdalena Solarczyk pochodzę ze Śląska, jestem zainteresowana tą pracą w Norwegii i dlatego aplikuję do pani, szukam na tym rynku pracy ponieważ byłam kilka razy w Norwegii kraj ten jest przepiękny, podoba mi się kultura i ludzie którzy tam mieszkają. Chciałabym tam się osiedlić na parę lat . Mój partner w Norwegii pracuje od 13 lat w Stavanger Tjelta i chciałabym do niego dołączyć także z mieszkaniem też by nie było problemu, bardzo mi zależy na tej pracy. Jestem pracowitą osobą mimo wieku zdyscyplinowaną, punktualną i szybko się uczę oraz łatwo się nie poddaje, może nie mam doświadczenia w sprzątaniu ale lubię porządek była by Pani ze mnie zadowolona, na tą chwilę pracuję jeszcze na produkcji lamp samochodowych w Czechach od 2,5 roku. Robię pierwsze kroki w nauce języka norweskiego narazie samodzielnie się uczę ale chcę na miejscu podjąć naukę. Posyłam swoje CV narazie po Polsku ale jak trzeba będzie to przetłumaczę. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
    Pozdrawiam Magdalena Solarczyk

  2. Witam. Jak wygląda sprawa wyżywienia oraz przejazdu. Umowa czy jest polska czy norweska i na jaki okres czasu. Czy jest ubezpieczenie i co jaki okres jest zjazd do Polski. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

  3. Praca sprzątanie na 3 czerwca 2020 @ 13:08

    Dzień dobry. Jesteśmy parą w wieku 23 i 30 lat poszukujemy pracy najlepiej przy sprzątaniu ponieważ tak wyglądała nasza ostatnia praca w Niemczech jeszcze przed panademią. Jesteśmy wesołą parą z wysoką kulturą osobistą. Zmotywowani i gotowi podjąć pracę od zaraz posiadamy własne auto oraz komunikatywną znajomość języka angielskiego. Jeżeli jest możliwość abyśmy dostali szanse pracy, pozostawiam numer kontaktowy +48792314496 Pozdrawiamy Natalia Szcześniak i Piotr Mikusek