162,40 NOK/h

Dam pracę w Norwegii Oslo od zaraz bez języka na produkcji opakowań

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 października 2015 01:51

Producent opakowań kartonowych z Oslo zatrudni od zaraz pracowników na produkcji przy składaniu i pakowaniu. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Oslo

Zarobki: 162,40 NOK na godzinę brutto

Termin: od zaraz

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za sklejanie i składanie opakowań. Do innych zadań należeć będzie kontrolowanie jakości produkcji oraz pakowanie gotowych i poprawie wykonanych opakowań. Manager może zlecić pracownikom również magazynowanie opakowań.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • atutem będą zgłoszenia od osób z własnym autem
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w podobnej pracy lub wykształceniem poligraficznym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • optymizm, komunikatywność
  • przykładanie się do powierzonych prac
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • możliwość stałego kontaktu z polskojęzycznym konsultantem
  • zatrudnienie początkowo na 3 miesiące, później to pracodawca decyduje o przedłużeniu umowy
  • wsparcie w dopełnieniu wszelkich spraw formalnych
  • pracodawca może zorganizować zamieszkanie w cenie 4000 NOK miesięcznie
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysłania zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • ArbeidNyheter@yahoo.no

W tytule wiadomości należy wpisać:
produksjonsarbeider/1

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-produkcja-opakowan-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 4515628d44a2ebfe

4 komentarze na “Dam pracę w Norwegii Oslo od zaraz bez języka na produkcji opakowań”

  1. Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy i podjęcia jej od zaraz prosze o kontakt 665488538.

  2. Jestem zainteresowany ofertą moge zacząć pracować od zaraz posiada auto mieszkam w oslo prosze o kontakt 92523690

  3. Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy. Kontakt mailowy. Dziękuję.

  4. Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. kontakt mailowy, Dziękuję.