165 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii Oslo z językiem angielskim sprzątanie w domach i mieszkaniach

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 marca 2016 03:08

Aktualne ogłoszenie zatrudnienia w Oslo na stanowisku sprzątaczki. Oferujemy pracę w Norwegii dla osób ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu domów i mieszkań.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 165 NOK na godzinę brutto

Obowiązki:

  • Kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań, obowiązuje wykonywane zleceń jednorazowych (sprzątanie przed świętami, wiosenne, po większych uroczystościach, itp) oraz stałych. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku w domach – wycieranie kurzy, sprzątanie łazienek i kuchni, wstawianie prania, mycie podłóg, itp

Wymagania:

  • możliwość pracy po godzinach oraz w niestandardowych godzinach
  • odpowiedzialne podchodzenie do zleconych zadań
  • doświadczenie zdobyte w pracy przy sprzątaniu
  • atutem będzie posiadanie referencji
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane osoby z własnym autem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracy
  • wsparcie na miejscu przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu oraz przy zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania
  • pomoc we wszelkich kwestiach, również urzędowych
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • system zmianowy

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia za pomocą poczty elektronicznej. Wiadomość z CV i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

  • martyna.grabarczyk@10g.pl

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-w-oslo-sprzatanie-domow-i-mieszkan-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 12556fc6c0600196