159 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii pakowanie łososia dla par bez języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 lipca 2015 01:51

Oferta pracy w Norwegii dla 3 par bez znajomości języka norweskiego przy pakowaniu łososia. Zatrudnienie ze Stavanger od zaraz dla pakowaczy przy linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger
Wynagrodzenie: 159 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 6 (3 pary)

Zadania:
– dzielenie płatów łososia na porcje
– ważenie produktów spożywczych
– pakowanie ryby do specjalnie przygotowanych tacek
– obsługiwanie maszyn pakujących

Wymagania:
– pożądane osoby z komunikatywną znajomością języka angielskiego bądź podstawami norweskiego
– kandydaci powinni posiadać doświadczenie związane z danym stanowiskiem bądź zamiennie wykształcenie gastronomiczne
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– rzetelne podejście do zadań
– uczciwość, zaangażowanie, odpowiedzialność, punktualność
– zdolność podjęcia pracy od zaraz
– możliwość wyrobienia nadgodzin

Oferujemy:
– zawarcie umowy za pośrednictwem agencji
– miejsce do zamieszkania w cenie 1000 NOK za 7 dni
– najlepszym pracownikom oferujemy przedłużenie umowy
– w ciągu tygodnia zapewniamy do 40 godzin pracy
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV na maila: biuro@workingservice.pl z tematem: Norwegia praca na produkcji Stavanger.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-lososia-od-zaraz-stavanger/

ID ogłoszenia: 67755baa14d686e3

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii pakowanie łososia dla par bez języka Stavanger”

  1. Kinga 20 lat na 8 sierpnia 2015 @ 21:04

    Witam, razem z chłopakiem bylibyśmy zainteresowani tą ofertą pracy.Aktualnie przebywamy w Norwegii. J.angielski na poziomie komunikatywnym.Jeżeli byłaby możliwość zatrudnienia. Proszę o kontakt na numer 96883471
    Pozdrawiam

  2. Sylwester S na 17 grudnia 2015 @ 14:44

    Witam,razem z 2 Braćmi jesteśmy zainteresowani ta ofertą 535042167